Sorun Cevaplayalım
PC FORUMLARI
Kullanıcı Adı
Parola
Video İzlemek, Albümlere Girmek, Resimleri ve Linkleri Görmek, Eklentileri İndirebilmek, Paylaşım Yapabilmek, Yorum Yazabilmek, Tüm Bölümlere Ulaşabilmek İçin Mutlaka Üye olmanız gerekmektedir.
Üye Olmak İçin Tıklayın.
Geri Dön   PC FORUMLARI > Televizyon ve Sinema > Yerli Diziler > Ezel > Ezel Oyuncuları/Karakterleri Resimleri ve Biyografileri
Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Konu Seçenekleri
Eski 17-03-2011, 09:44 PM   #1 (permalink)
YuSuF_DoGaN - ait Avatar
Mesajlar: 3,145 | Albüm: YuSuF_DoGaN'in Resim Albümü
Tecrübe Puanı: 50
Rep Puanı : 3948
Rep Derecesi : YuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond reputeYuSuF_DoGaN has a reputation beyond repute
Ruh Hali:Karizma
İletişim: YuSuF_DoGaN - MSN üzerinden Mesaj gönder
Yellowled Ezel Oyuncuları/Karakterleri Resimleri ve Biyografileri
Kenan İmirzalıoğlu / Ezel Bayraktar
Resim:

Biyografi:
Doğum Yeri : Ankara
Doğum Tarihi : 18 Haziran 1974
Eğitimi : Lisans
Orta ve lise öğrenimini Ankara’da, yüksek tahsilini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde yaptı.
1995 yılında mankenlik yapmaya başladı ve arkadaşlarının teşvikiyle girdiği Best Model of The World mankenlik yarışmasında birinci oldu…
1999 yılında televizyon dizisi Deli Yürek‘te Yusuf Miroğlu karakterini canlandırarak oyunculuğa geçti… Kısa zamanda oyunculuk yeteneğiyle seyircilerin ve yönetmenlerin ilgi odağı oldu. 2001 yılında Deli Yürek‘in sinema versiyonu "Deli Yürek: Bumerang Cehennemi" adlı filmde oynayarak sinemaya transfer oldu…
Ardından yine bir televizyon dizisi Alacakaranlık‘ta (2003) rol aldı… Sinemadaki ikinci çalışması Uğur Yücel’in yazıp, yönettiği Yazı Tura‘da başrolü Olgun Şimşek ile paylaştı… çok büyük bir gişe yapmasada film festivallerinde çok büyük ödüller kazandı ve bu filmde oyuncuların gösterdiği performans çok beğenildi.
Kenan İmirzalıoğlu’nun üçüncü sinema deneyimi, çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilecek olan Fransa, İngiltere ortak yapımı Gilgamesh / Gılgamış’la olacaktı ama, proje gerçekleşmedi…
2006’da Suat Yalaz’ın eserinden sinemaya uyarlanan, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Son Osmanlı Yandım Ali’de rol aldı…
2007'de televizyon dizisi Acı Hayat’ta (2006) başrolü Selin Demiratar’la paylaştı… Son olarak Kabadayı filmiyle sevenlerinin önüne çıktı. Bu filmde başrolü usta aktör Şener Şen ile paylaştı.
Karakter:
Dizinin Hikayesi onun üzerine kurulu. Gerektiğinde acımasız olabilen dünyaya şüpheyle bakan bir adam. Kıvrak, ince bir zekası, keskin bir gözlem yeteneği var. Ondan aldıkları hayatın bedelini ödetmek için herşeyden herkesden vazgeçebilir. Ezel'i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.

Cansu Dere / Eyşan Atay
Resim:

Biyografi:
Doğum Yeri : Ankara
Doğum Tarihi : 26 Aralık 1980
Ailesi Yunanistan göçmenidir. İlk ve orta ögrenimini İzmir'de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. güzeli seçildi ve o yıldan itibaren profesyonel mankenlik yapıyor.
İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan gibi Türkiye'nin en önemli moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı.
ITKIB'nin tüm yurtdışı organizasyonlarında Türkiye'yi temsil eden Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları arasında Paris'de çeşitli defilelere katıldı ve birçok önemli fotoğrafçıyla çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılı itibariyle Sıla isimli dizide rol alıyor. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu'yla birlikte Son Osmanlı Yandım Ali adlı sinema filmini çekmiştir.
Karakter:
Hikayenin kalbindeki kadın. Ömer-Ezel'in vazgeçemediği aşkı. Ona kurulan tuzağın birinci ayağı. Doğuştan güzel, akıllı ve güçlü. Kendini maskelemekte, içini kemiren vicdan azabını bastırmakta ustalaşmış. Kimseye içini göstermiyor. O yüzden kimse bilmiyor. Aslında Eyşan hep geçmişi ve bugünü arasında bir sınırda yaşıyor.

Yiğit Özşener / Cengiz Atay
Resim:

Biyografi:
Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden 1996 yılında mezun oldu. 1997- 1999 yılları arasında Koç Üniversitesi’nde işletme masterı yaptı. 1994 yılında Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda eğitim almaya başladı ve 2001 yılına kadar Studio Oyuncuları bünyesindeki çeşitli oyunlarda yer aldı. 1995 yılında Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Gergadanlaşma” ile profesyonel olarak oyunculuğa başladı. Bu oyun ile Bulgaristan ve Makedonya’da gerçekleştirilen festivallere katıldı. Ardından sırasıyla Harold Pinter’in yazdığı Şahika Tekand’ın yönettiği “Gitgel Dolap”, Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Oyuncu” gibi oyunlarda yer aldı.2000 yazında Delphi’de gerçekleştirilen X. Antik Oyunlar Festivali’nde, Thedoros Terzopolos’un yönettiği “Herakles” projesinde yer aldı. Ardından 2001 yılında Şahika Tekand Studio Oyuncuları ile “Gergedanlaşma”da tekrar yer aldı. 2001 yılında kurulmuş olan “Dükkan” Tiyatro Topluluğu’nun kurucu üyesidir.
Karakter:
Zamanında hayattan büyük beklentileri olan ve onları gerçekleştirmek için her türlü muzipliği denemeyi göze almış bir adam. Gençliğinde görseydiniz, gözlerinde parlayan hırstan tanıyabilirdiniz onu. Çevik, kurnaz ve zekiydi. Kolay kolay yerinde durmazdı, kıpır kıpır halinden sürekli bir şeylerin peşinde olduğunu anlardınız. Bugün de değişen çok bir şey yok. Kumarda hala bir numara. Hilede hala üstüne yok. Eline çabuk. Aklına çabuk. Cengiz için her şey bir oyun. Zaman zaman onu bu oyundan sıkılmış, içindeki kötü taraftan kurtulmak ister bir halde görseniz, kendinden şikayet ederken duysanız da inanmayın. Cengiz içeride öyle hissetmiyor aslında. Dönüp dolaşıp aynı yere, asıl olduğu kişiye varıyor bu yüzden. Eyşan'a hala kör kütük aşık ama karı kocanın arasında gizli bir uçurum var. Cengiz hiçbir zaman kapatamamış bu uçurumu. Bu evlilik bile aslında bir bedel. Ama aşk zeka gerektiriyorsa eğer, Cengiz aşkını yanında tutmanın yolunu böyle bulmuş bunca yıl. Şimdi şartlar değişse, Eyşan artık karısı sayılmasa bile, Cengiz'in Eyşan aşkı baki..

Barış Falay / Ali Kırgız
Resim:

Biyografi:
Doğum tarihi: 09/04/1972
Doğum yeri: Edremit
Eğitimi: Ankara Üniversitesi, DTCF Tiyatro Bölümü
Ankara Devlet Tiyatrosu' nda 2 yıl çalıştıktan sonra, 1997 yılında kuruluş sınavıyla beraber İzmit Şehir Tiyatrosu sanatçısı oldu. 'Hamlet' ile başlayan bu serüven, 'Üç Kuruşluk Opera', 'Misafir', 'Kamyon', 'Roberto Zucco', 'Kırmızı Yorgunları', 'Azizname','Barış', 'Bahar Noktası', 'Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz', 'Karar Kimin' ve daha bir çok oyunda oynayarak sürdü. 'Deniz Kızı Masalı', ve 'Bir Yaz Gecesi Rüyası' adlı oyunları yönetti. Tiyatronun bünyesindeki Tiyatro Okulunda eğitmenlik yaptı.
Karakter:
Tehlikeli biri, Ali. Zaman geçtikçe de daha tehlikeli olmuş. Yaptıkları Ali'yi bilemiş daha büyük kötülükler için. Güçlü ve hünerli. Gençliğinde oto tamircisiydi. Onaramayacağı araç, açamayacağı kapı, çekemeyeceği tetik yoktu, her ne kadar artık onu sıkça ceket kravatla görsek de hala formda, hala içinde kızgın bir yırtıcı hayvan var. Ömer'e kurulan hain tuzağa katıldı ve işin önemli bir kısmını tek başına sırtlandı. Sonra kurdukları otelin güvenlik müdürü oldu. Daha çok 'tahsilatla' ilgileniyordu. Hala merhametsiz ve kötüydü. Ama sonra Ezel geldi. Onunla birlikte Ömer geldi. Ve Ali'nin yıllarca içinde biriktirdiği pişmanlık çıktı ortaya. Şimdi kendini affettirmek için her şeyi yapabilir Ali.

Tuncel Kurtiz / Ramiz Karaeski
Resim:

Biyografi:
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirmiştir. İlk kez 1959 yılında Dormen Tiyatrosu'nda oyunculuğa başlamış olan sanatçı, sinema filmlerinde rol almıştır. Sürü filmiyle zirveye çıkan sanatçı, doğayla içiçe yaşamayı sever. Hacı ve Asi adlı dizilerde başrol oynamıştır. 2009 yılının başında vizyona giren Güz Sancısı filminde Kamil Efensi karakterini canlandırmıştır.
Karakter:
1970'lerin büyük kumarhane patronu. 90'ların başında eski kumarhaneler yerlerini 'casino'lara bırakırken o da devre dışı bırakılmış. O dönemde bazı pis işlere bulaşmışlığı da var. Zamanın ünlü mafya babalarından yani. Ağır bir cezayla hapse düştükten sonra sakinleşmiş, hayattan dersini almış sanki. Ama belki de görünüşe aldanmamak lazım. Zenginliği de görmüş, fakirliği de. Aşkı da görmüş, ihaneti de. Hayattan çok almış, ama çok da vermiş bir adam. Ezel'in akıl hocası. Ona bildiği herşeyi öğretti Ezel'e. Dünyaya yepyeni, akıllı, kuşkucu ve hiç kapanmaz gözlerle bakmayı öğretti. Ramiz, Ezel'e yeni bir hayat verdi. Yeni bir güç verdi. Yeni bir yön verdi. Sonunda da, Umut operasyonunun en ateşli, canavarca günlerinden birinde, Ramiz, Ezel'e yeni bir isim, yeni bir kimlik, yeni bir hayat verdi.

Haluk Bilginer / Kenan Birkan
Resim:

Biyografi:
5 Haziran 1954 günü sigortacı Tahsin Bey ile ev hanımı Bedriye Hanım'ın üç çocuğundan ortancası olarak dünyaya geldi. Lise son sınıfta okulunun tiyatro koluna girdi ve Demokrat İzmir Gazetesi'nin açtığı liselerarası tiyatro yarışmasında ilk ödülünü aldı. Jürideki tiyatro müdürü Ragıp Haykır'ın davetiyle İzmir Devlet Tiyatrosu'nda konuk oyuncu olarak çalıştı. 1971 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne girdi.

Devlet Konservatuvarı'ndaki eğitimini bitirdikten sonra Devlet Tiyatrosunda çalıştı. 1977'de İngiltere’ye Londra Müzik ve Drama Sanatları Akademisi'nde (LAMDA) bünyesinde eğitimini sürdürdü. 1980 - 1993 yılları arasında İngiltere’de TV dizilerinde ve tiyatrolarda oyuncu olarak görev yaptı. "Eastenders" dizisinde 250 bölüm canlandırdığı Kıbrıslı Mehmet Osman rolü ile ün kazandı.

1987 yılında ilk defa Gecenin Öteki Yüzü adlı film çekimi için ilk defa İstanbul'a geldi ve bu filmin setinde 1992 'de evleneceği okul arkadaşı Zuhal Olcay ile tanıştı. Hayatını bir süre İstanbul-Londra arasında sürdürdü. 1992'de evlendikten sonra çift, Hollywood'da "Indiana Jones" dizisinde, Türkiye'de de Yavuz Özkan'ın "İki Kadın" filminde birlikte rol aldı. Çeşitli televizyon programları sayesinde ünlendi. 1996'da Tomris Giritlioğlu'nun 80. Adım filminde, ardından "İstanbul Kanatlarımın Altında", "Usta Beni Öldürsene", "Masumiyet" gibi ödüllü filmlerde rol aldı.

Oyunculuğunu tiyatro sahnesinde sürdürmek isteyen Haluk Bilginer, 1990 yılında İsmet Levendoğlu ve Zuhal Olcay ile Tiyatro Stüdyosu'nu kurdu. Tiyatro Stüdyosu`nun Aldatma (Harold Pinter), Kan Kardeşleri (Willy Russell), Derin Bir Soluk Al (Ben Elton), Çöplük (Turgay Nar), Histeri (Terry Johnson) ve Balkon (Jean Genet) oyunlarında başrolleri üstlendi. Bir tiyatro salon sahibi olmak için Odeon Sineması'nı kiralayıp inşaata başladı ancak 1996'da çıkan yangınla bütün emekler boşa gitti ; yine de yılmayan Bilginer ve Olcay topluluktan ayrılarak 1999'da Moda'da yoktan var ettikleri bir salonda Oyun Atölyesi'ni kurdular.

Filmleri falan buraya sığmaz.
Karakter:
Ramiz'in eski dostu, eski düşmanı. Kötülüğün yüzü. Onunla ilk karşılaştığınızda. Yüzüne dikkatli bakarsanız eğer, sizi hayrete düşürecek bir şeyle karşılaşırsınız. İçten gülen, bir çift meraklı göz... Her şeyi merak eden, cesaretini merakından alan bir çift gözün sahibi Kenan Birkan. Yaşamayı deli gibi seviyor. Ama içeride. Her olasılığa bir karşı olasılık. Her hamleye bir karşı hamle.. Her şeyi hesaplayan. Hiçbir şeyi affetmeyen. Hiçbir şeyi unutmayan. Kötülük dolu bir öfkeyle değil. Vahşi bir kinli değil. Kaybettiği bir şeyi hiç bulamayan birisinin yası gibi. O yüzden bu kadar korkunç. O yüzden bu kadar tehlikeli. Tam tanıdım dediğiniz adamın, hayal ettiğinizden bu kadar uzak olması kadar... Televizyonları, gazeteleri, holdingleri, kısacası her şeyi olan bir adam Kenan Birkan. Geçmişte Ramiz'le yolları ayrıldıktan sonra, o hızla teker teker kazanmış şimdi sahip olduklarını. Ama bugün. Gücün, kudretin, aşağıdan bakıp yüksekliğini hayal bile edemediğiniz o iktidarın sahibi olan bu adam, istediğini bir türlü alamıyor Ramiz'den. Bir türlü ödeşemiyor onunla. İstediği intikamı, istediği şiddette bulamıyor. Her şeyin sahibi, aradığı intikama sahip olamıyor. Kötülüğün yüzünü merak edenler. Zannettiklerini bulamayacak. Çünkü bu hikayede kötülük, harika bir adamın, bitmek bilmeyen yasında saklı.

Salih Kalyon / Serdar Tezcan
Resim:

Biyografi:
Salih Kalyon (d. 1946, Ağrı), Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. Bizimkiler dizisindeki Sedat ve Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü oyunundaki Gülseren'in babası karakterleriyle tanınır.
Ortaöğrenim mezunu olan sanatçı, Dostlar Tiyatrosu, BKM Oyuncuları gibi topluluklarda, sinema filmlerinde ve dizilerde oynamaktadır. Ayrıca, Tolga Çevik'le Komedi Dükkanı adlı eğlence programı yapmıştır. Daha sonra başka projeler nedeniyle bu programdan ayrılmıştır.Fox Tv'de yayınlayan Üvey Aile adlı dizide oynamaktadır.
Tiyatro yapmaya 1964 yılında başlamış, kariyerinin başında 20 yıl kadar Çocuk Tiyatrosu oyunları yazmış yönetmiş ve oynamıştır. Türk Tiyatrosunun mütevazı duayenlerindendir. Oyuncu bir röportajında sinema filmlerinde fazla rol almaması hakkındaki bir soru üzerine cevaben "Ben 1964 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa başladım. Yani 44 yıl önce. Tiyatro oyuncusu olarak İstanbul'a geldiğim zaman, sinema yapma aşkıyla hep setlere gider, uzaktan çalışmaları izlerdim. Her izlediğimde de halime şükredip, geri dönerdim. Setlere gittiğim zaman hayalini kurduğum sinemanın, o sinema olmadığını gördüm çünkü." demiştir.
Karakter:
Eyşan'ın babası, karanlığın adamı. Herşeyin, herkesin tepesinde o var. Herşey onun kirli oyununun bir parçası. Kızının başına bela, Eyşan'ın temizlenmesine, değişmesine asla izin vermiyor. Pis işlerine küçük kızını da alet ederek küçük dolandırıcılıklarla çıktı yola. Her dümenden sonra iştahı daha da arttı. İnsanları mağdur etmekten zevk alıyor. Ona göre dünyada adaletin tek bir kuralı var: Kaybetmeye tahammülü olmayanlar kazanır. Geri kalanlar kaybeder. Dünyada sevdiği iki şey var, güç ve kendi gücünün yarısı olan Eyşan.

Beyazıt Gülercan / Mümtaz Uçar
Resim:

Karakter:
Ezel'in babası. 60 yaşlarında bir eski toprak. Eski marangozlardan, iyi bir zanaatkar. Geleneksel değerlere bağlı, standart bir aile babası. Eşine, çocuklarına, ailesine düşkün. Özellikle Ömer'e daha bir düşkün hatta. Evlatlarına karşı sert değil ama bir miktar mesafeli. Sağlam karakterli, dürüst bir adam. Çocuk yaşta çalışmaya başlayıp yıllar boyu çalıştıktan sonra hastalığı nedeniyle çalışmaya devam edememiş. Elden ayaktan düşmemiş, hala birkaç parça çalışıyor ama düzenli bir iş temposunu da kaldıramıyor. Oğlunun ölümü onu yıkmamış ama fena sarsmış. Allahtandır demiş, kabullenmiş ama eskisine göre daha suskun, daha içine kapanık bir adam şimdi.

İpek Bilgin / Meliha Uçar
Resim:

Karakter:
Ezel'in annesi. Yirmili yaşlarının ortalarında geçirdiği bir hastalık sonucu görme duyusunu kaybetmiş. Gözleri görmüyor ama gören insandan çok daha iyi algılıyor dünyayı. Hisleri her zaman kuvvetliymiş zaten, sevgi dolu bir kadın. Oğulları onun her şeyi. Bu yüzden Ömer'in ölüm haberini almak onu mahvetmiş. Yıllarca yasını tutmuş oğlunun. İnancına sarılarak ayakta kalmayı başarmış. Ama içinde bir yerlerde umudunu kesmemiş oğlundan. Taa ki Ezel, yani Ömer geri gelene dek. Meliha Ezel'e karşılaşır karşılaşmaz, onun oğlu Ömer olduğunu anlayan tek insan.

Sarp Akkaya / Tevfik Zaim
Resim:

Karakter:
Ali'nin sağ kolu, Beyaz Yunus Oteli'nin güvenlik departmanı çalışanlarından. Değil. Aslında Ezel'in adamı. Ondan da önce dayının adamı. Double agent. Doğulu. Orada doğmuş, büyümüş. Kız kardeşi namussuzluk etmiş. Vur demişler. İstememiş. Vur demişler. Vurmuş. Hapse girmiş. Orada dayıyla tanışmış. Sonra çıkınca da Ezel'le. Kanının son damlasına kadar sadık bir adam. İyi niyetli ve çalışkan. Ama görev bilinci, sak olduğu kişi ona 'vur' derse, gözünü kapamadan vurur Tevfik. Hayatı boyunca kendi kararlarını vermemiş. Hep başkalarının uygulamış. Ama sonunda isyan etti. Çünkü Ali'yi kendine benzetti. Onu dost bildi. Tevfik şimdi, kimin adamı?

Bade İşçil / Şebnem Sertuna
Resim:

Karakter:
Şebnem de Ezel ve Kamil gibi, her şeyini kaybetmişlerden. Şebnem, iyi bir ailenin iyi kızı. Ta ki Ozan'ı tanıyana dek. Şebnem, serseri bir gence aşık oluyor. Kumarın uyuşturucunun içine giriyor, aldatılıyor. Tam yitip gitmek üzereyken buluyor Ezel, Şebnem'i. Kalbini onaramıyor belki ama Şebnem'e güven veriyor, yardım ediyor, tekrar hayata tutunabilme fırsatı sunuyor. Şebnem, zaten saf ama becerikli, elinden her iş gelen bir kadın. Ezel'in dünyasına ne kadar yabancı olursa olsun, çok geçmeden Ezel'in asistanı, sağ kolu oluyor. Sonra da ekibin bir diğer elemanına, yani Tevfik'e aşık oluyor.

Kemal Uçar / Mert Uçar
Resim:

Karakter:
Ömer'in kendisinden on yaş kadar küçük erkek kardeşi. Yaramaz, haylaz bir çocuktur küçükken. Fotoğrafa meraklıdır. Abisinin hapiste geçirdiği yıllar boyunca büyür, üniversiteye girer. Gazetecilikten mezun olur. Yine haylazdır, ele avuca sığmazdır. Ancak abisinin öldüğünü sandığı yıllar boyunca karakteri daha da keskinleşmiş, hırçınlaşmıştır. Bu olay onu çok etkilemiş, daha hırslı, daha öfkeli biri haline getirmiştir.

Barış Serma/ Can Atay
Resim:

Karakter:
Eyşan ve Ömer'in oğlu. Akıllı, güler yüzlü, keyifli bir çocuk. Bu kadar hassas bir ruhun Eyşan'ın bir parçası olduğuna inanmak güç. Yaşından beklenmeyecek kadar gururlu, onurlu biri, Can. Ömer'e çok benziyor.

Burçin Terzioğlu / Azad Karaeski
Resim:

Karakter:
Ramiz ve Selma'nın yıllarca herkesten sakladıkları kızı. Kenan Birkan'dan korumak için daha çocuk yaştayken yurt dışına göndermişler. Yıllarca babasından nefret ederek, ona kızarak büyümüş. Zarar görmesin diye uzak durmuş çünkü Ramiz ondan. Ama bugün tekrar yolları birleşti. Azad artık kolay kolay bir yere gitmeyecek. Eğitimli, kültürlü, zeki, hareketli bir kız. Babasının kızı.

Rıza Kocaoğlu / Temmuz
Resim:

Karakter:
Kenan Birkan'nın tetikçisi. Soğukkanlı piskopat tipli tuaf bir adam.

Levent Can / Kaya
Resim:

Karakter:
Kenan Birkan'nın sağ kolu. Tüm sırlarını bilen adam.

Nurhan Özenen / Selma Hünel
Resim:

Karakter:
Ramiz Karaeski ve Kenan Birkan'nın Ünlü ses sanatçısı.

MÜZİK
TOYGAR IŞIKLI

SENARYO
KEREM DEREN
PINAR BULUT

YÖNETMEN
ULUÇ BAYRAKTAR
__________________
Yusuf Doğan
yusufdogan557[et]gmail.comYuSuF_DoGaN Çevrimdışı   Alıntı ile Cevapla
Çizgi Film Karakterleri
Konuyu Açan: bulut ' - Bölüm: Çizgi Romanlar - Tarih: 20-05-2010 03:52 PM
Ali ve Ezel Atışma Sahnesi - Ezel 5. Bölüm
Konuyu Açan: X-siR - Bölüm: Ezel - Tarih: 28-10-2009 11:38 AM
EZEL 1.Bölüm Resimleri
Konuyu Açan: X-siR - Bölüm: Ezel - Tarih: 01-10-2009 02:58 PM
Türk Rapperlerin Biyografileri
Konuyu Açan: wolkan - Bölüm: Rap & Hip-Hop Fun Clup - Tarih: 15-07-2008 03:24 PM
gta sanandreas karakterleri
Konuyu Açan: Goku - Bölüm: Oyunlar - Tarih: 28-12-2007 06:41 PM
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
cansu dere, dizi künye, eyşan, ezel dizisi, ezel dizisi forum, ezel dizisi künye, ezel dizisi oyuncuları, ezel karakterleri, ezel künye, ezel oyuncuları, ezel senaristleri, ezel teknik ekip, ezel yönetmeni, kenan imirzalıoğlu, künye, resimleri

Konu Seçenekleri

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forumun Mobil Arayüzü
Powered by vBulletin ® Version 3.7.5 Jelsoft Enterprises Ltd. 2006- 2016 © PcForumları

PcForumları Uyarı: Sitemiz forum sitesi olduğundan, gönderilen mesajlar incelenmeden ve onay almadan yayınlanmaktadır. Bu nedenle mesajlardaki yasadışı unsurların sorumluluğu mesajı gönderen kullanıcıya aittir. Yasadışı Mesajları burdan bildirebilirsiniz.Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

PcForumları İçerikler: Malometre | Forum | Forumlar | Video Galeri | Etiketler | Yerli Diziler | Reklam Vermek İçin | Film izle